В цьому розділі ви маєте змогу ознайомитися з найчастішими питаннями які цікавлять батьків та інших людей які переймаються проблемами дитинства.

Питання №4. Чи є в садочку гуртки для малечі.

В нашому дошкільному закладі організовано гуртки на базі груп: 

"Зернятко" - з орігамі «Паперова казка», керівник вихователь Заркова Т.А.

"Сонечко" - народознавства "Калинове намисто", керівник вихователь Петровська О.М.

"Соняшник" - з конструювання "Вправні рученята", керівник вихователь Курган Ю.В.

Всі гуртки безоплатні для батьків.

Питання №3: Коли в групах буде тепло?

Відповідь: З початком опалювального сезону в місті. Температуру кожної окремої групи можна дізнатись в роздягальній. Цю інформацію вихователі оновлюють щодня.

Питання №2 від Наталії, 

наскільки випускники даного садочку готові до навчння в школі?Насколько выпускник данного детского сада готов к школе? Необxодимо ли дополнительно водить ребенка на подготовительные курсы в течении года перед школой?

Відповідає вихователь-методист Маняко Людмила Анатоліївна.

Випускники нашого дошкільного закладу засвоюють програмовий матеріал в повному обсязі, але готовність до навчання в школі комплексне поняття, яке передбачає фізичну, інтелектуальну, мотиваційну та особистісну готовність окремої дитини. Тому на питання щодо готовності до навчання в школі можна відповісти тільки на конкретному прикладі. 

Стосовно готовності до навчання в школі конкретної дитини Ви можете отримати інформацію особисто у вихователя, практичного психолога  або вихователя-методиста в квітні.

Питання № 1 Як підготувати дитину до вступу у дитячий садок?

Відповідає практичний психолог Кейль Катерина Анатоліївна. Якщо ви твердо вирішили віддати свого малюка до садочка до цього першими повинні бути готові батьки, перестаньте хвилюватись. Емоційний зв'язок між матір’ю та дитиною досить міцний, тож якщо спокійна мати, то й спокійне дитя.

1.    Наблизьте режим дня дитини максимально до режиму садочка (сон, прийом їжі, прогулянки). Пробудження повинно бути хоча б за годину до виходу з дому, а якщо дитина не спить вдень, привчіть її лежати одній.

2.        Харчування вдома повинно бути різноманітним, не перетирайте їжу на блендері. Якщо малюк сам вміє тримати ложку, пити з чашки – це чудово, а якщо у вас виникають труднощі з харчуванням обов’язково попередьте про це вихователів.

3.        Якщо ви годуєте дитину груддю, смокчете соску, їсте тільки з бутилочки, то краще буде це завершити за 4-5місяців до вступу у садок.

4.    Познайомте дитину з горшіком, унітазом (залежно від віку). Навчіть хоч якимось чином подавати сигнали про свої бажання.

5.      Розширюйте соціальні контакти дитини з чужими дітьми та дорослими через спілкуванні на дитячих майданчиках, транспорті, магазині.

6.     Пам’ятайте кожна дитина унікальна, а особливості кожної родини індивідуальні, при сприятливому психологічному кліматі у родині та підготовкою дитини ви зможете полегшити адаптаційний період вашого малюка при переході до нових соціальних умов. 

 

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.