Завідувач

Пампура Зінаїда Анатоліївна

Освіта: вища

 

На посаді завідувача з 1986 р.

 

На посаді завідувача ДНЗ №161 з 1998 р.

 

Педагогічне кредо

Безумний той, хто не вміючи керувати собою, хоче керувати іншими.

                         Публій Сир


Графік роботи

Понеділок 9.00 - 17.00

Вівторок 9.00 - 17.00

Середа 9.00 - 17.00

Четвер 9.00 - 17.00

П'ятниця 9.00 - 17.00

Скачать
Статут ДНЗ №161 "Сніжинка"
Статут (нова редакція).pdf
Adobe Acrobat документ 245.7 KB
Скачать
звіт керівника за 2016-2017.pdf
Adobe Acrobat документ 317.9 KB

Прийом батьків

Понеділок 15.00 - 17.00

П'ятниця 9.00 - 11.00

т. 279-67-83


В 2013 році проведено атестаційну експертизу. Запорізькою регіональною експертною радою наш дошкільний заклад визнано атестованим.

Згідно Закону України "Про державну рестрацію юридичних осіб та фізичних особ-підприємців" наш дошкільний заклад має свідоцтво

Управління дошкільним навчальним закладом - це цілеспрямована діяльність, спрямована на упорядкування навчально-виховного процесу і його вдосконалення.

Сучасна освіта знаходиться на новому етапі розвитку – триває її модернізація. Цьому сприяють як соціальні, так і економічні зміни, які відбуваються в Україні. Сьогодні зростає увага суспільства до підготовки педагогічних кадрів, удосконалення їх професійної компетентності, готовності орієнтуватися в складних проблемах навчання та виховання підростаючого покоління. Удосконалення змісту, ускладнення функцій і умов діяльності сучасного освітнього закладу сприяють значним змінам організаційного аспекту управління.

 Управлінська діяльність сьогодні дуже тісно пов’язана з теорією та практикою менеджменту педагогічних організацій і, звичайно, дошкільного навчального закладу. Робота в нашому дошкільному  навчальному закладі повністю базується на людському факторі, тому питання управління ним у цьому аспекті стає особливо актуальним. Управління дошкільним навчальним закладом являє собою цілеспрямовану діяльність, спрямовану на упорядкування навчально-виховного процесу і його вдосконалення.

 Зміст процесу управління визначається суттю управління. Суть управління виявляється через його функції, в яких визначено коло діяльності, її зміст, види, призначення і роль. Огляд сучасної літератури дає змогу виявити такі функції управління: педагогічний аналіз, прогнозування, планування, організація, керівництво, координація, контроль, оцінка, регулювання.