На цій сторінці Ви будете мати змогу отримувати інформацію щодо використання благодійної допомоги наданої  батьками, надходження та використання бюджетних асигнувань на утримання, розвиток матеріально - технічної бази дошкільного навчального закладу, груп.

Відповідно до Листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України "Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків" від 15.04.2011 року № 1/9-289, на виконання  рішення шостої сесії сьомого скликання Запорізької міської ради від 25.05.2016 № 24 «Про систематизацію отримання благодійної допомоги для потреб закладів освіти м. Запоріжжя»,  наказу Департаменту освіти і науки Запорізької міської радт №530 від 29.08.2016 "Про затвердження Порядку взаємодії та організації роботи навчальних закладів з благодійними організаціями"


ремонт ігрових майданчиків груп "Чомусики" і "Зернятко"Стільці, придбані за кошти виділені депутатом Запорізької міської ради від політичної фракції "Об'єднання "Самопоміч"                                                 Трюхан Д.А.Скачать
Звіт про використання позабюджетних кошт
Adobe Acrobat документ 327.2 KB

Скачать
Статут фонду Світ щасливого дитинства.pd
Adobe Acrobat документ 363.2 KB
Скачать
Реквізити фонду
Реквизиты фонда.pdf
Adobe Acrobat документ 193.7 KB

Кошторис на 2018 рікЗвіт про надходження і використання бюджетних коштів у І кварталі 2018 року

Звіт про надходження і використання бюджетних коштів у ІI кварталі 2018 рокуЗвіт про надходження та використання коштів загального фонду, коштів, отриманих як плата за послуги, коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень  за ІІІ квартал 2018 рокуФінансовий звіт щодо надходження бюджетних коштів за 2017 рікЗгідно плану матеріального розвитку дошкільного закладу на 2013 - 2018 роки в листопаді 2016 відремонтовано музичну залу "Сніжинки": проведено утеплення і фарбування стін, декоровано стелю. Дякуємо нашим батькам за ідею та раціональне і цікаве її вирішення!


Нашим діткам пощастило отримати подарунки до Нового 2017 року від мерії міста: подушки, рушники, іграшки, спортивний інвентар та ноутбук. Дякуємо!


Фінансовий звіт містить розділи: 

- загальний фонд (бюджетні кошти)

- інші джерела власних надходжень (фонд "Світ щасливого дитинства)