З  метою визачення особливих освітніх потреб дитини, розроблення рекомендацій щодо програми навчання, особливостей організації психолого-педагогічної  допомоги відповідно до потенційних можливостей психофізичного розвитку дитини  у Вознесенівському районі відкрито Інклюзивно-ресурсний центр за адресою: вул. Олександра Матросова 16.

Графік роботи: понеділок-четвер 8.00-17.00; 

                          п'ятниця   8.00-15.45

перерва 12.00-12.45.

                     Визначеня часу та дати проведення комплексної оцінки встановлюється за попереднім записом по телефону 095-946-37-64

                     Для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини надаються наступні документи:

- документ, який засвідчує особу батьків (одного з батьків) або законних представників;

- свідоцтво про народження дитини;

- форма первинної облікової документації № 112/0 "Історія розвитку  дитини";

- письмова заява батьків (одного з батьків) або законних представників дитини.


Поради доктора Комаровського
 

ЯК ВІДСВЯТКУВАТИ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ?

День народження дитини - одна із найхвилюючіших подій у житті батьків. Але часто цей день стає винятково святом для дорослих. Адже маленькому імениннику не зрозуміло, для чого вдома зібралося так багато людей, чому на столі так багато цікавого, а йому, як завжди, не дають це спробувати.

ПІДЛАШТУВАТИ СВЯТО ПІД ДИТИНУ, А НЕ ДИТИНУ ПІД СВЯТО. Не порушуйте звичний розпорядок дня: у свій звичний час мають бути і сон дитини, і щоденна прогулянка, і прийоми їжі. Якщо ж ви зайняті приготуванням святкових страв або іншими хатніми клопотами, то можете попросити бабусь чи когось із родичів погуляти з дитиною.

ПРИГОТУЙТЕ МАЛЮКУ СЮРПРИЗ. Можна прикрасити кімнату повітряними кульками чи яскравими різнокольоровими гірляндами. Для гостей можна приготувати веселі ковпаки. Ще можна придбати мильні бульбашки і влаштувати з них на честь свята святковий салют. Також варто підготувати підбірку з улюбленими музичними композиціями іменинника, нехай весь день звучать тільки дитячі пісні.

ПОДАРУНКИ. Напевно, у свій День народження дитина отримає велику кількість нових іграшок. Не треба вручати їх всі одразу, бо вона може просто розгубитися. Даруйте все поступово, показуючи, як з чим гратися. Тоді весь день дитини буде насичений новими враженнями.

 

СВЯТКОВИЙ СТІЛ.  Готуючи страви, не треба забувати про те, у кого сьогодні свято. Вигадайте нові та цікаві страви для іменинника (тільки не переборщіть із новими продуктами, які дитина ще не куштувала). Не полінуйтеся гарно прикрасити тарілочку малюка.